از بین مارک های بزرگ ملی با مراکز نظارتی متعدد گرفته تا سیستم های DIY که می توانید از دستگاه هوشمند خود نظاره کنید ، هزاران گزینه امنیتی در منزل وجود دارد که می توانید انتخاب کنید. بهترین سیستم هشدار برای خانه شما باعث می شود زندگی بدون ایمن کردن بودجه یا احساس پیچیدگی بیشتر زندگی را راحت تر و راحت تر انجام دهد ، اما چگونه یکی از آنها را انتخاب می کنید ؟

قبل از شروع خرید چند سوال از خود بپرسید:

من از چه چیزی محافظت می کنم؟

چگونه می توانم آن را نصب کنم؟

خانه من چقدر بزرگ است؟

روال خانواده من چیست؟

بودجه من چقدر است؟

پاسخ به این سؤالات می تواند به شما بگوید که چه ویژگی هایی را می خواهید به همراه بهترین روش نصب و همچنین یک سیستم مورد نیاز خود تا چه اندازه بزرگ باشید.

ویژگی های سیستم امنیتی

چیزی محافظت کنید. آیا شما یک بچه پرستار بچه برای بچه های کوچک یا مانیتور می خواهید برای گرفتن لوله های نشتی؟ سیستم های امنیتی کاری بیش از نگه داشتن مزاحمان در خانه شما انجام می دهند. آنها همچنین می توانند وقتی از مدرسه به خانه می آیند با فرزندانتان ارتباط برقرار کنند یا به شما بگویند کی بسته فروشگاه اینترنتی رسید.

بسته تجهیزات مناسب ، برنامه پرداخت و ویژگی های مربوط به شما به آنچه می خواهید با سیستم خود انجام دهید بستگی دارد. در بازار امروز ، سه نوع بسته اصلی سیستم امنیتی وجود دارد: اتوماسیون منزل ، تجهیزات امنیتی و نظارت بر محیط زیست.

اتوماسیون خانه هوشمند

فناوری هوشمند با برنامه و تنظیمات برگزیده خانواده تنظیم می شود. اتوماسیون خانگی می تواند چراغ ها را در حالی که خارج از شهر هستید روشن نگه داشته و یا اجازه دهید سگ در حین خارج شدن از خانه در آن راهپیمایی کند.

تجهیزات امنیتی

اگر نگران مسائلی مانند نفوذ ، سرقت یا خرابکاری هستید ، دستگاههای امنیتی خانگی سنتی مانند آلارم سارق ، آشکارسازهای شیشه ای و دوربین های در فضای باز مفید هستند.

نظارت بر محیط زیست

تجهیزاتی مانند گیر دود ، ردیاب های انجماد لوله و ردیاب های نشت در این دسته قرار می گیرند. خانواده های دارای خانه های مسن به ویژه باید در این دسته از دستگاه ها جستجو کنند.

مشخصات

آخرین جستجو ها